Salon Meblowy ANNA powstał w 2002r, od początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży i montażu mebli kuchennych, pokojowych, biurowych, łazienkowych.
Specjalizujemy się w wytwórstwie mebli na wymiar ( głównie mebli kuchennych), szaf wnękowych oraz garderób. Staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb klientów, spełniając ich najśmielsze oczekiwania.

Nasze meble wykonujemy na zamówienie, dlatego możemy je dopasować do każdego wnętrza według wymagań i oczekiwań klientów. Oferowane przez nas meble są najwyższej jakości, a nasi pracownicy z przyjemnością doradzą przy wyborze mebli.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje zadowolenie wszystkich naszych klientów.

Łączymy styl z funkcjonalnością. Dzięki temu tworzymy wyjątkowe, piękne, wysokiej jakości meble kuchenne oraz inne meble na wymiar.

Głównym założeniem jest stworzenie mebli funkcjonalnych, według indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Służymy fachową pomocą oraz bogatym asortymentem. Ponieważ staramy się, aby każda kuchnia była wyjątkowa, oferujemy wykonanie mebli z wielu materiałów: mdf-u akrylowanego, lakierowanego, drewna, forniru oraz z laminatu.

Powłoki lakiernicze mogą występować jako półmat lub połysk. Bez wątpienia tak szeroka oferta materiałów, z których możemy wykonać fronty jeszcze bardziej pozwoli Państwu wybrać produkt odpowiedni dla swojej kuchni.